Консалтингові послуги

 

Консалтингові послуги

консалтингові послуги, консультаційні послуги, ринок консалтингових послуг, надання консалтингових послуг, надання консультаційних послуг, компанія консалтингові послуги, договір на консалтингові послуги, маркетинг консалтингових послуг, вартість консалтКонсалтингові послуги.

 

Компанія BGT consulting зі своїми партнерами пропонують консалтингові послуги:

 

 -     Управляння портфоліо (акції, цінні папери за фіксованими ставками, дорогіцінні метали у фізичній формі)

 

-     Управління активами (клієнт отримує індивідуальні рекомендації по досягненню чітко визначених ним цілей по розміщенню активів на ринках)

 

-     Нерухомість (житлова та комерційна нерухомість  на території України, а також в Європі)

 

-     M&A - Злиття та Поглинання (за дорученням клієнта ми підбираємо підприємства та фірми, які клієнт бажав би купити, та оформлюємо купівлю фірм, що не зареєстровані на біржі. Як правило клієнт шляхом придбання таких підприємств має на меті оволодіти певними технологіями чи  Know-How . Ми можемо також запобігти  ворожому поглинанню на біржі)

 

-     Asset Management  - управління капіталом та активами (ми управляємо значними вкладами для пенсійних кас, пенсійних фондів та страхових товариств. Ми можемо започаткувати для клієнта індивідуальний фонд відповідно до його стратегії)

 

-     Alternative Investments – альтернативні інвестиції (корабельні фонди, солярні батареї, Private Equity – прямі приватні позабіржові інвесттції)

 

-     Торгівля (за дорученням клієнта ми можемо торгувати всіма валютами, страхувати валюти. Ми також можемо підготувати вихід підприємства на біржу)

 

-     Експертна оцінка, в т.ч. оцінка землі.Создан 23 июн 2011FINDAUTO REMONT s2improve