Оцінка землі для цілей інвестування

 

Оцінка землі для цілей інвестування

Оцінка землі, оцінка землі для цілей інвестування, експертна оцінка землі, грошова оцінка землі , оцінка земельних ділянок, нормативна оцінка землі, оцінка землі для різних цілей, звіт за оцінкою землі, оцінити землю для продажу 

Оцінка землі для цілей інвестування

 

Оцінка землі для цілей інвестування. Ви збираєтеся зробити покупку землі але є сумніви в реальності ціни, або у Вас є сумнів відносно доцільності вкладення грошей саме в конкретну земельну ділянку?

 

Сумніви Ваші не позбавлені підстави бо вдале вкладення грошей може в багато разів збільшити вашу інвестицію, а невірний вибір в буквальному розумінні «зариє ваші гроші» в землю.  Як в даному випадку не попасти у в халепу?

 

Вам допоможуть фахівці за оцінкою землі компанії BGT consulting.

 

 Ми проведемо не лише оцінку землі, але при необхідності зможемо провести аналіз динаміки зростання (або ) зниження ціни землі в певному районі.

 

Оцінка землі не просто захід з визначенням вартості конкретної ділянки, це кожного разу оцінка ризиків придбання (інвестиції) в певну нерухомість (в даному випадку земельна ділянка). При оцінці землі фахівці компанії це прекрасно розуміють і відносяться до оцінки землі з усією відповідальністю.

 

Якщо Ви хочете провести швидко оцінку землі з мінімальними витратами звертайтеся до нас^

 тел. 38(044) 229-21-25, сайт ОЦІНКА ЗЕМЛІ.Создан 23 мая 2011FINDAUTO REMONT s2improve